The Mentalist 1.sezon izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

The Mentalist 1.sezon izle

0
( Yüksek Kalite )

İnsanların kanaatlerini, giyimlerinden, kuşamlarından ve hareketlerinden süzebilseniz, böyle olağandışı bir niteliğiniz / yeteneğiniz olsa ne yapardınız? Muhtemelen bunu paraya dönüştürmek ister ve bunda da etkin olurdunuz. Eh, Patrick Jane de bunlardan birini yaparak şov uygulamalarına çıkıyor ve oldukça para kazanıyor, insanların kanaatlerini basitçe okuyan bir yeteneğe sahip olmak ile övünüyordu. Ancak, bir gece şovdan çıkıp da evine geldiği vakit karşılaştığı manzara, hiç mi hiç güzel değildi. Çocuğu ve karısı vahşice katledilmiş şekilde, önünde duruyordu.
Patrick’in ailesini öldüren vahşi ve acımasız katil, Red John lakaplı bir seri katilden başka biri değildi. Patrick ise o günden sonra şov dünyasına hiçbir biçimde adım atmadı. Zamanla, kendini intikam ateşi ile toparlayarak kısa süre içerisinde Kaliforniya Araştırma Bürosu içerisinde işe girdi. Lisbon isimli amirin önderliğinde, cinayet masasında ve sorgularda görev alan Patrick, bu kabiliyetini problemleri çözüme ulaştırmak, davaları nihayetine erdirmek adına kullanmaya başladı. Bir nevi kariyer sahibi olan Patrick artık herkes tarafından tanınmıyor yalnız daha mutlu bir insandı. İntikam ateşi ise her zaman sol yanısıra harlanmaktaydı. Herhangi bir izin eşiğinde, her seferinde Red John’un peşine derhal düşebilecek kadar yanan ve acı çeken Patrick, birkaç cinayet boyunca izini sürdüğü Red John için planlar hazırlamıştı. Ancak, bilinmesi gereken şey; Red John’un da Patrick için hazırlık yaptığıydı… Bakalım karısı ve kızını katleden Red John, Patrick’i de ağına düşürebilecek mi?

http://www.reelworldfilmfest.com/dizi/the-mentalist

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
The Mentalist 1.sezon izle

İnsanların kanaatlerini, giyimlerinden, kuşamlarından ve hareketlerinden süzebilseniz, böyle olağandışı bir niteliğiniz / yeteneğiniz olsa ne yapardınız? Muhtemelen bunu paraya dönüştürmek ister ve bunda da etkin olurdunuz. Eh, Patrick Jane de bunlardan birini yaparak şov uygulamalarına çıkıyor ve oldukça para kazanıyor, insanların kanaatlerini basitçe okuyan bir yeteneğe sahip olmak ile övünüyordu. Ancak, bir gece şovdan çıkıp […]

Tür: yabancı dizi izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?