Terminator: Yaradılış izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Terminator: Yaradılış izle

0
( Yüksek Kalite )

Terminatör Genisys film konusu Tarih 2029’u göstermektedir. İnsanların direnme gücü olan John Connor, makineler imparatorluğu Skynet’in üstün gücüne karşı bir mücadele etmektedir. Joh Connor en yakın arkadaşı Kyle Reese’i 1983 yılına geri gönderir ve onun acımasız bir robot tarafından öldürülmek üzere olan annesi Sarah Connor’ı koruması için görevlendirir.

Eğer bunu başarırsa insanların geleceği korunacaktır. Fakat Kyle Reese 1980’lerin Los Angeles’ına gittiğinde karşılaştığı durum düşünüldüğü gibi geçmiş değildir. Olayların hiç anlam veremedikleri bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde parçalanmalara neden olur.

Reese hiç bilmediği bu geçmişte tanımadığı müttefikleriyle yeni düşmanlarına karşı geleceğin kaderini değiştirmek adına zorlu bir operasyonu başlatacaktır. 90’lı yıllarda efsaneleşen seri yeni bir üçleme ile tekrar karşınızda oluyor. Serinin ilk filminin yönetmenliğini ise Alan Taylor üstlenmiştir. Eğer bu filmi daha önce izlemediyseniz www.sinegram.co aracılığıyla hem alt yazılı hem de dublajlı bir şekilde izleme imkânı sunuyor. Hemen izleyin çok beğeneceksiniz. Sinegram.co ekibi keyifli seyirler diler.

http://www.sinegram.co/terminator-yaradilis-terminator-genisys-2015-turkce-dublaj-izle

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Terminator: Yaradılış izle

Terminatör Genisys film konusu Tarih 2029’u göstermektedir. İnsanların direnme gücü olan John Connor, makineler imparatorluğu Skynet’in üstün gücüne karşı bir mücadele etmektedir. Joh Connor en yakın arkadaşı Kyle Reese’i 1983 yılına geri gönderir ve onun acımasız bir robot tarafından öldürülmek üzere olan annesi Sarah Connor’ı koruması için görevlendirir. Eğer bunu başarırsa insanların geleceği korunacaktır. Fakat […]

Tür: Aksiyon filmleri, Gerilim filmleri, Macera filmleri

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?