Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 izle

0
( Yüksek Kalite )
Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 film konusu, Lambert ailesinin ilk iki filmdeki mücadelesinden ve Elise’in ruhlarla savaşından yıllar öncesine gidişini anlatıyor. Quinn Brenner oyuncu olma hayalleri kuran bir genç kızdır. Son zamanlarda para normal deneyimlerden geçmektedir. Annesinin ruhunun, kendisiyle iletişim kurmaya çalıştığını hissetmektedir.
Aklındaki sorulara cevap bulmak için medyum arayışına başladığında ise yolu Elise ile kesişir. Elise her ne kadar Quinn’e yardımcı olmayı istese de, geçmişte yaşadığı acı bir olay nedeniyle güçlerini kullanmayı bırakmıştır. Quinn kısa bir süre sonra bir kaza yaşayınca babası Sean, Elise’e gider ve ona kızına yardımcı olması konusunda ısrar eder.
Kendini ciddi bir ikilemde bulan Elise sonunda ölülerle irtibata geçmek için güçlerini kullanmaya karar verir ve lisanssız parapsikologlar Tucker ve Specs’ten yardım ister. Elise çok geçmeden o zamana kadar karşılaştığı en acımasız düşmanla karşı karşıya olduğunu fark eder.
Sinegram.co ekibi sizlere iyi seyirler diler.
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 izle

Ruhlar Bölgesi Bölüm 3 film konusu, Lambert ailesinin ilk iki filmdeki mücadelesinden ve Elise’in ruhlarla savaşından yıllar öncesine gidişini anlatıyor. Quinn Brenner oyuncu olma hayalleri kuran bir genç kızdır. Son zamanlarda para normal deneyimlerden geçmektedir. Annesinin ruhunun, kendisiyle iletişim kurmaya çalıştığını hissetmektedir. Aklındaki sorulara cevap bulmak için medyum arayışına başladığında ise yolu Elise ile kesişir. […]

Tür: Fantastik filmler, Gerilim filmleri

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?