Homeland 2.sezon 1080p izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Homeland 2.sezon 1080p izle

0
( Yüksek Kalite )

IMDB’deki 8.4 puanı hak eden bir yapıt olan ve kullanıcı oylarının her geçen gün arttığı, 2011 yılında başlayan bir dizi olan Homeland; suç, drama ve gizem temalı son derece etkileyici senaryosu ile dikkat çeken bir dizi. izlenim oranı olağan düzeyde seyreden bir dizi olan Homeland’in yaratıcıları ise, Alex Gansa ve Howard Gordon olarak biliniyor. Geçtiğimiz zaman pek de ismi duyulmayan yalnız bilhassa bu yıl yaptığı çıkış ile adından son derece söz ettiren Homeland, izleyici kitlesi sabit bir dizi olarak başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Konu tarafında bir FBI teması bulunan dizide, yaratıcılar bu FBI temasını son derece etkileyici kılarak birkaç şey ile çeşitlendirme kararı almışlar.
Carrie Mathinson, bir FBI ajanıdır yalnız bunun yanı sıra manik depresif olarak yaşamına devam etmektedir ve etkin kariyerini etkileyecek olan, bazı zamanlar ise ket vuran en büyük etmen bu hastalıktır. Gerçekleştirilecek ve büyük ihtimalle başarılı olacak bir operasyonun önüne geçmek ister çünkü bu operasyonun bir kumpas olduğuna neredeyse emindir. Çavuş Nicholas Brody’nin bu gerçekleşen operasyonda, kilitli bir mahzende bulunması; sekiz yıldır kayıp olan bir adamın birden bire bulunması belki de ajanı şüpheye düşüren en büyük faktördür. Brody, evine döndüğünde bir kahraman olarak görülür ve bu kahramanın evinde iyi bir şenlik ile karşılanması da olağandır. Ancak, Mathinson hala bir şeylerden şüphelenmekte ve bunu oldukça dışarıya yansıtmayarak araştırmaya çalışmaktadır.
Başrollerinde Claire Danes, Damian Lewis ve Mandy Patinkin’in bulunduğu dizi; suç, gerilim ve gizemli yapıtları izlemeyi seven herkes için son derece keyif verecek bir dizi. Bakalım, bu gizem dolu hikayede ajan ve çavuş arasındaki gizemli negatif elektrik neler doğuracak?
reelworldfilmfest.com iyi seyirler diler.

http://www.reelworldfilmfest.com/dizi/homeland/sezon-2

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Homeland 2.sezon 1080p izle

IMDB’deki 8.4 puanı hak eden bir yapıt olan ve kullanıcı oylarının her geçen gün arttığı, 2011 yılında başlayan bir dizi olan Homeland; suç, drama ve gizem temalı son derece etkileyici senaryosu ile dikkat çeken bir dizi. izlenim oranı olağan düzeyde seyreden bir dizi olan Homeland’in yaratıcıları ise, Alex Gansa ve Howard Gordon olarak biliniyor. Geçtiğimiz […]

Tür: yabancı dizi izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?