Grimm 3.sezon 1080p izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Grimm 3.sezon 1080p izle

0
( Yüksek Kalite )

Grimm
Grimm, çocuk masalları olarak bilinen Grimm kardeşlerin masallarından uyarlama olarak 2011 yılında yayın hayatına başlayan bir dizi. Fantastik ve doğaüstü güçlerin kol gezdiği bu dizide, kuşkusuz Grimm masallarının erişkin sürümleri ve içindeki çoğu ırk da kullanılıyor. Bunların yanısıra mitolojik etmenlerin de son derece fazla bulunduğu dizi iskandinav mitolojisinden Roma, Yunan mitolojilerine kadar birçok efsane ve miti de içerisinde, bazı zamanlar bölüm bazlı olarak barındırabiliyor. Günümüzde geçen dizinin ana konusu, Portland’da bir polis memuru olan ve görevini en doğru şekilde yerine getirmeye çalışan Nick Burkhardt’ın hikayesi. Nick, bugüne kadar gördüğü birçok olaydan kanlı bir şekilde ayrıldığı da olmuş yalnız bunlara alışmış ve hiçbir biçimde etkilenmemiştir. Ancak zaman içinde, insanların içerisinde gördüğü korkunç canavarlar, delirdiğini düşünmesini yeteri kadar sağlamıştır. Delilik ile çıldırmak arasında gidip gelen Nick, bir müddet sonra eski ve kendisine kalan tek akrabasının kendisini ziyareti ile bir “grimm” olduğunu öğrenmiştir. Grimmler, mitolojik ögeler olarak canavarları görme kabiliyetine sahip bir ırktır ve doğaüstü güçlere sahiplerdir. Dolayısı ile Nick de ailesinden gelen bu yeteneğin kendisinde aktif olmasını sağlamıştır.

Gördüklerinin gerçekten canavar olduğuna karar vererek bunlarla savaşmaya başlayan Nick için, asıl macera şimdi başlamaktadır ve güçlerini kullanmayı öğrendiği gün geçtikçe daha iyi bir seviyede hayat kurtarmaktadır. Fantastik canavarlar ile gerdiği amansız mücadelede varoluş mücadelesi veren bu doğaüstü nitelikli adama, bayılacaksınız.

reelworldfilmfest.com iyi seyirler diler.

http://www.reelworldfilmfest.com/dizi/grimm/sezon-3

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Grimm 3.sezon 1080p izle

Grimm Grimm, çocuk masalları olarak bilinen Grimm kardeşlerin masallarından uyarlama olarak 2011 yılında yayın hayatına başlayan bir dizi. Fantastik ve doğaüstü güçlerin kol gezdiği bu dizide, kuşkusuz Grimm masallarının erişkin sürümleri ve içindeki çoğu ırk da kullanılıyor. Bunların yanısıra mitolojik etmenlerin de son derece fazla bulunduğu dizi iskandinav mitolojisinden Roma, Yunan mitolojilerine kadar birçok efsane […]

Tür: yabancı dizi izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?