Göçebe HD izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Göçebe HD izle

0
( Yüksek Kalite )

Göçebe film konusu, Dünya’ya bir uzaylı türü yayılmıştır. Tüm insanlara bu virütik şekilde yayılan tür yenik düşmüştür. Fakat şu şekilde bir durum söz konusudur. Bu tür insanların vücuduna hiç bir biçimde zarar vermiyor ama ruhlarını ve bilinçlerini ele geçiriyor. Aynı zaman da Wanderer adı verilen bu tür Dünya’ya barışı da getirmiştir.
İstilaya uğramayan bir grup insan yakalanmadan yaşam mücadelesi verirler. Melanie Stryder adında genç bir kız ve Jared Hower adında iki insan birbirlerine aşık ollurlar. Fakat Melanie bir biçimde yakalanıp uzaylıların istilasına uğrar ve ruhunu ve zihnini ele geçirir.
Melanie’nin duygularını ve kanaatlerini kullanarak diğer insanların yerlerini belirlemeye çalışan bu uzaylı türler bu genç kıza tam anlamıyla hâkim olup istedikleri hedefe ulaşabildiler mi? Andrew Niccol ‘un yönetmenliği ve etkin oyunculardan Saoirse Ronan ile Göçebe film konusu, beyaz perdeye aktarılıyor.

http://www.reelworldfilmfest.com/gocebe-the-host-2013-turkce-dublaj-izle

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Göçebe HD izle

Göçebe film konusu, Dünya’ya bir uzaylı türü yayılmıştır. Tüm insanlara bu virütik şekilde yayılan tür yenik düşmüştür. Fakat şu şekilde bir durum söz konusudur. Bu tür insanların vücuduna hiç bir biçimde zarar vermiyor ama ruhlarını ve bilinçlerini ele geçiriyor. Aynı zaman da Wanderer adı verilen bu tür Dünya’ya barışı da getirmiştir. İstilaya uğramayan bir grup […]

Tür: Aksiyon filmleri, Bilim Kurgu filmleri, Gerilim filmleri, Macera filmleri, Romantik filmler

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?