Çelik Adam full izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Çelik Adam full izle

0
( Yüksek Kalite )

ABD, Kanada, İngiltere ortak yapımı olan Çelik Adam fantastik, aksiyon macerayı izleyicilerine bir arada sunan bir filim olmaktadır. Çelik Adam filmi konusu en çok bilinen süper kahraman olan Süpermen’e yeni bir yorum getirmekte filim Süpermen’in dünyaya gelişinden itibaren yeniden sizlere göstermektedir.

Çelik Adam dünyada ki insanlardan farklı olduğunu en baştan beri bilmekte bunun neden olduğunu sorgulamaktadır. Bu arada süper güçlerinin farkında olarak dünyayı yine kötü olaylardan ve kötü insanlardan korumaktadır. Yok, olmakta olan gezegenden babasının yaşaması için dünyaya gönderdiği Çelik Adam doğduğu gezegenin yok olmasına neden olan kişilerin dünyaya gelmesi ile onlarla kıyasıya bir savaşa girer ve onların dünyayı yok etmelerine engel olmaya çalışır.

Çelik Adam filmi konusu ile eski Süpermen filmlerine benzese de yeni Süpermen olan Henry Cavill’in başarılı performansı ile Sinema salonlarının dolmasına neden olan filim yapımcılarına büyük kar getirmiştir.

http://www.sinegram.co/celik-adam-man-of-steel-2013-turkce-dublaj-ize

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Çelik Adam full izle

ABD, Kanada, İngiltere ortak yapımı olan Çelik Adam fantastik, aksiyon macerayı izleyicilerine bir arada sunan bir filim olmaktadır. Çelik Adam filmi konusu en çok bilinen süper kahraman olan Süpermen’e yeni bir yorum getirmekte filim Süpermen’in dünyaya gelişinden itibaren yeniden sizlere göstermektedir. Çelik Adam dünyada ki insanlardan farklı olduğunu en baştan beri bilmekte bunun neden olduğunu […]

Tür: Aksiyon filmleri, Bilim Kurgu filmleri, Fantastik filmler, Macera filmleri

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?