Bir Zamanlar Brooklyn’de tek part izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Bir Zamanlar Brooklyn’de tek part izle

0
( Yüksek Kalite )

IMDB kapsamında 6.0 gibi büyük bir puana sahip olan Bir Zamanlar Brooklyn’de filmi konusu aksiyon, gerilim ve suç türü olarak ele alınmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Paul Borghese 116 dakikalık olan Bir Zamanlar Brooklyn’de filmi konusu olarak Bobby adında bir karakteri işlemektedir.

Bobby geçmiş hayatı kötü olan, alkol ve uyuşturucularla geçen ve zamanının çoğunu hapishanede geçiren bir bireydir. Mahkûmluktan kurtulup tahliye olduktan sonra artık eski yaşamına dönmeyeceğine kendine söz verir. Yeni ve tertemiz bir sayfa açmak için gayret göstermek ister.

Ancak tahliye olduktan sonra dönüş yaptığı sokaklarda çeteler kol gezmektedir. Ne yazık ki bu sokaklarda yaşamak zorunda kalır. Dürüst bir hayata adım atmak için oldukça istekli davranmaya başlar ancak ailesinden ona kalan yüksek mirastan bir türlü uzaklaşamaz. Tesadüfler, cinayetler, yüzleşmeler hiçbir zaman yakasını bırakmayacaktır.

http://www.sinegram.co/bir-zamanlar-brooklynde-once-upon-a-time-in-brooklyn-2013-turkce-dublaj-izle

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Bir Zamanlar Brooklyn’de tek part izle

IMDB kapsamında 6.0 gibi büyük bir puana sahip olan Bir Zamanlar Brooklyn’de filmi konusu aksiyon, gerilim ve suç türü olarak ele alınmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Paul Borghese 116 dakikalık olan Bir Zamanlar Brooklyn’de filmi konusu olarak Bobby adında bir karakteri işlemektedir. Bobby geçmiş hayatı kötü olan, alkol ve uyuşturucularla geçen ve zamanının çoğunu hapishanede […]

Tür: Aksiyon filmleri, Suç filmleri

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?