Aşk Treni full izle | Hd Film izle, Full Tek Part Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle
Sitemizde şuan toplam 177 film bulunmaktadır.

Aşk Treni full izle

0
( Yüksek Kalite )

Aşk treni filim deli dolu bir aşkı ve aşkın iki farklı noktada ulaşım ağı olan trende başlayıp deli dolu sahnelere ev sahipliği yapan aksiyon dolu izlerken insanda oynama isteği uyandıran komik eğlenceli ve değişik müzik kültürü ve dans figürleriyle rengârenk bir Hint filimi.

Başrolünü shahrukh khan’nın oynadığı filim trende başlayan aşkın iki aile kültür ve geleneği kültürü ve örf adetler eşliğinde işlenmiştir.  Farklı bir noktada iki kişinin bir kızla evlenmesi için kapışma dolu noktaya gelmiş bir konuda senaryonun geçtiği ve deli dolu Hint hayat ve yaşantılarını evlilik gelenek ve göreneklerini anlatmaktadır.

Aile kültürünün yaşam ve kızını evlendirme ve neye göre kız istenip alındığını ifade eden dolu dolu bir Hint aşk filimi izlerken heyecan ve sürekli bir oyun havasında geçen klasik bir Hint filimimdir.  Aşk treni izlenmeye değer ve çok zevk alacağınız bir filimdir.

http://www.sinegram.co/ask-treni-chennai-express-2013-turkce-dublaj-izle

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Aşk Treni full izle

Aşk treni filim deli dolu bir aşkı ve aşkın iki farklı noktada ulaşım ağı olan trende başlayıp deli dolu sahnelere ev sahipliği yapan aksiyon dolu izlerken insanda oynama isteği uyandıran komik eğlenceli ve değişik müzik kültürü ve dans figürleriyle rengârenk bir Hint filimi. Başrolünü shahrukh khan’nın oynadığı filim trende başlayan aşkın iki aile kültür ve […]

Tür: Aksiyon filmleri, Komedi filmleri, Romantik filmler

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?